Kasutustingimused

Kasutustingimused

Veebipoe pood.kuulsaal.ee (edaspidi Veebipood) omanik on Roseni Majad OÜ (registrikood 10618250), asukohaga Mere puiestee 6.

Kasutustingimustes kasutatavad mõisted

Ostja – Roseni Majad OÜ teenuseid kasutav isik, kes viibib või on viibinud Veebipoes ja/või ostab Veebipoe kaudu Roseni Majad OÜ Kaupu või Teenuseid. Ostja võib olla Veebipoes registreeritud või registreerimata kasutaja. Registreeritud kasutajaks loetakse Ostja, kellel on Roseni Majad OÜ Veebipoes kasutajakonto.

Kasutustingimused – Veebipoe kasutamisele kohalduvad tingimused, mis on kohustuslikud kõikidele Veebipoes viibivatele ja Veebipoe kaudu oste sooritavatele isikutele.

Kaup – Veebipoes Roseni Majad OÜ poolt müüdav(-ad) kaup (kaubad).

Veebipood – Internetikeskkond pood.kuulsaal.ee ja/või selle alalehed.

Müügileping – Veebipoe (pood.kuulsaal.ee) kaudu Ostja ja Roseni Majad OÜ vahel sõlmitav leping Kauba või Teenuse ostu kohta. Müügilepinguks loetakse käesolevate tingimuste tähenduses ka teenuse osutamise lepingut.

Müügilepingu kinnitus – Veebipoe poolt e-posti teel Ostjale väljastatav kinnitus Roseni Majad OÜ ja Ostja vahel Müügilepingu sõlmimise ja selle tingimuste kohta.

Müügilepingu tingimused – Roseni Majad OÜ poolt määratud ja Müügilepingus märgitud tingimused (s.h Kauba või Teenuse hind, omadused, makse- ja transporditingimused jms).

Teenus – Veebipoes Roseni Majad OÜ poolt müüdav(-ad) teenus(-ed).

Roseni Majad OÜ – asukoht Mere puiestee 6, 10111, Tallinn; registrikood 10618250

Kasutustingimustes ainsuses olevad sõnad ja mõisted võivad hõlmata ka mitmust ning vastupidi.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Kasutustingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel. Kasutustingimused hakkavad Ostja suhtes kehtima hetkel, kui Ostja annab käesolevate Kasutustingimustega nõustumise kohta elektroonilise kinnituse või asub Veebipoodi muul viisil kasutama.

Lisaks käesolevatele Kasutustingimustele reguleerivad ostja ja Veebipoe vahelisi suhteid Privaatsus- ja Andmekaitsetingimused , mis kõik loetakse Kasutustingimuste lahutamatuks lisaks, ning väljakujunenud head tavad.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnad, milles makseid vastu võtame on eurodes. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest välja arvatud digitaalsete toodete eest, mis saabuvad kliendi poolt sisestatud e-maili aadressile.

Kauba kättetoimetamise tasu sõltub Ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist.
Kättetoimetamise tasu kuvatakse Ostjale tellimuse vormistamisel.

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside:
• Eesti pangalingid: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Pocopay
• Visa/Mastercard kaardimaksed

NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Makseid vahendab Maksekeskus AS. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Maksekeskus AS turvalises keskkonnas. Veebipoel puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Veebipoe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Kohaletoimetamine

Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti
Kauba kättesaamiseks on Ostjal järgnevad valikud: Pickup/Tulen ise järele; Ostja poolt sisestatud e-maili aadressile(Digitaalsete toodete puhul)

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul Ostja määratud sihtpunkti 14 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest.

Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.

Kõik Veebipoes müügil olevad digitaalsed tooted saadetakse e-mailile koheselt peale makse sooritamist, iga päev ja igal kellaajal. Vahel võib e-maili saabumisega aega minna 1-30 minutit, olenevalt internetiühenduse kiirusest ja koormusest.

Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on Ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.

Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on
Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus, mille vormi leiab siit: taganemisavaldus ning saata see e-posti aadressile epood@kuulsaal.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

Kauba tagastamise kulud kannab Ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).

Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel Ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik Ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni Ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

Kui Ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

Roseni Majad OÜ-l on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda Ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind Veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

Pretensiooni esitamise õigus

Roseni Majad OÜ vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. ellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Roseni Majad OÜ kohustus.

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile epood@kuulsaal.ee või helistada telefonil: 661 6680

Roseni Majad OÜ ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Roseni Majad OÜ vastutab, parandab või asendab Roseni majad OÜ puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Roseni Majad OÜ ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Roseni Majad OÜ vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Otseturundus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba Ostjale saatmiseks.

Roseni Majad OÜ saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi Ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui Ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldavas e-kirjas toodud juhiseid.

Vastutus ja vääramatu jõud

Roseni majad OÜ ja Ostja (edaspidi Pool) vastutavad teineteise ees käesolevate Kasutustingimuste rikkumisega tekitatud otsese varalise kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel, korras ja ulatuses.

Kohustuse rikkumine on vabandatav, kui Pool rikkus kohustust vääramatu jõu tõttu. Vääramatu jõud on asjaolu, mida Pool ei saanud mõjutada ja mõistlikkuse põhimõttest lähtudes ei saanud temalt oodata, et ta lepingu sõlmimise või lepinguvälise kohustuse tekkimise ajal selle asjaoluga arvestaks või seda väldiks või takistava asjaolu või selle tagajärje ületaks.

Roseni Majad OÜ ei kompenseeri moraalset kahju, mida võib tekitada Ostjale kättetoimetamise aegade, hindade ja muude tingimuste muutmine käesolevate Kasutustingimuste raames.

Roseni majad OÜ ei kompenseeri Ostja kulusid, mis tekivad asjaoludest, et Ostja võttis enda peale kolmandate (Roseni majad OÜ-st mittesõltuvate) isikute ees kohustusi käesolevate Kasutustingimustega vastuolus olevatel tingimustel.

Roseni majad OÜ ei kompenseeri Kasutajale tarneaegade, hindade ja muude tingimuste muutmise tagajärjena tekkinud kahju.

Roseni majad OÜ ei kompenseeri Ostjale mis tahes kaudset kahju, s.h saamata jäänud tulu.

Roseni majad OÜ ei vastuta mis tahes kahju eest, mis tekib Ostjale tulenevalt asjaolust, et Roseni majad OÜ on kasutanud õigust Müügilepingust taganeda.

Ostja õigused, kohustused ning kinnitused

Ostjal on õigus:

nõuda Roseni Majad OÜ-lt pärast Müügilepingu sõlmimist ja ostuhinna tasumist arve esitamist;

esitada Veebipoele pretensioone Veebipoe tegevuse kohta, samuti esitada Veebipoele pretensioone Müügilepingu täitmise või muu tegevuse kohta.

Ostja kohustub:

esitama Veebipoe kasutajaks registreerumisel täielikult tõeseid isikuandmeid, sh registreeruma oma õige ja täieliku nime all ning kasutama kehtivat e-posti aadressi;

hoidma saladuses kolmandate isikute eest Veebipoes registreeritud kasutajakonto kasutajatunnust ja salasõna ning Müügilepingut;

vastutama täielikult kõikide tegevuste eest, mis on toimetatud tema kasutajakonto alt või tema elu- või asukohas asutavalt IP-aadressilt;

mitte kasutama Veebipoodi ebaseaduslikuks või headele kommetele mittevastavaks tegevuseks (sh teise isiku identiteedi ebaseaduslikuks kasutamiseks);

viivitamata e-posti teel informeerima Roseni Majad OÜ-d kõikidest andmetest ja asjaoludest, mis on muutunud, võrreldes Veebipoe kasutajaks registreerumisel esitatutega;

koheselt e-posti teel informeerima Roseni Majad OÜ-d salasõna ja/või kasutajatunnuse ning Veebipoe poolt saadetud Müügilepingu kaotamisest või sattumisest kolmandate isikute valdusse.

mitte lubama sooritada Veebipoes oma identiteedi alt tehinguid alaealistel ja muudel isikutel, kellel on vastavalt õigusaktidele keelatud või piiratud tehingute või teatud liiki tehingute tegemine.

Ostja kinnitab, et ta:

on õigus- ja teovõimeline isik, kellel on õigus teha Veebipoes võimaldatud tehinguid;

on teadlik, et sõlmib Müügilepingu Roseni Majad OÜ-ga ja Roseni Majad OÜ vastutab Müügilepingu täitmise eest;

on teadlik, et tellimuse esitamine toob kaasa siduva Müügilepingu;

on teadlik, et Kasutustingimustega nõustumisel ei ole Ostja ja Roseni Majad OÜ tahe suunatud muude õigussuhete tekitamisele kui sellele, mis on Kasutustingimustes selgesõnaliselt kirjas;

on teadlik ja nõustub sellega, et Roseni Majad OÜ-l on õigus teostada Ostja isikuandmete töötlemist vastavalt Eesti Vabariigis kehtivatele õigusaktidele, käesolevatele Kasutustingimustele ning Veebipoe Privaatsus- ja Andmekaitsetingimustele;

on teadlik ja nõustub, et tal ei ole ühelgi juhul õigus nõuda Veebipoes deponeeritud summalt intressi;

saab täielikult ja raskusteta aru kõikidest Kasutustingimustes sisalduvatest tingimustest ning mõistab täielikult, et Veebipoe kasutamisega võivad tema jaoks kaasneda õiguslikult siduvad kohustused;

Alla 18-aastane Ostja kinnitab, et ta kasutab Veebipoodi koos vanematega või täiskasvanud hooldaja juuresolekul.

Roseni Majad OÜ õigused ja kohustused

Roseni Majad OÜ-l on õigus:

katkestada Müügilepingu sõlmimine ja/või eemaldada/blokeerida Ostja Veebipoest, kui Roseni Majad OÜ kahtlustab, et teenuse kasutamisel toimitakse ebaausalt või Kasutustingimuste vastaselt;

võtta sellest eraldi ette teatamata ükskõik millal Veebipood maha või selle toimimine peatada;

jälgida Veebipoes toimuvat tegevust, sh jälgida Ostjate poolt Veebipoe kasutamist kooskõlas Privaatsus- ja Andmekaitsetingimustega

omal valikul, kas piirata või tühistada põhjusi esitamata Ostja Veebipoe kasutamisõigus, sh muuta ja eemaldada Veebipoes Ostja poolt avaldatud informatsiooni või sulgeda Ostja kasutajakonto ja mitte võimaldada tal uuesti registreeruda juhul, kui Ostja:
rikub Kasutustingimusi või nendest tulenevaid Ostja kohustusi;
on esitanud Veebipoes kasutajaks registreerumisel või Veebipoe kasutamisel informatsiooni, mis on ebaõige, eksitav ja/või ebatäpne;
teadlikult ja tahtlikult levitab Veebipoes valeinformatsiooni, solvab ükskõik missugusel viisil teisi isikuid, käitub vääritult või kahjustab muud moodi Veebipoodi, Roseni Majad OÜ-d või teisi isikuid;
käitub muud moodi vastuolus Kasutustingimuste, heade kommete või kehtivate õigusaktidega;

Roseni Majad OÜ ei vastuta ühelgi juhul:

kolmandate osapoolte põhjustatud võimalike vigade eest, mis mõjutavad tehnikat või põhjustavad olukorra, kus rahaülekanne või kaardimakse võib ebaõnnestuda. Kui rahaülekande või kaardimaksega seoses tekib probleeme, on Ostja kohustatud teatama neist viivitamatult Roseni Majad OÜ klienditeenidust.

Ostjale tekkinud kahju eest, mis on põhjustatud Ostja Veebipoes salasõna ja kasutajatunnuse ja/või Roseni Majad OÜ juures summa deponeerimisel temale teatavaks tehtud Müügilepingu numbri ja sisu kolmandate isikute poolt kasutamisest.

Kasutustingimuste muutmine

Roseni Majad OÜ-l on igal ajal õigus ühepoolselt Veebipoodi ja Kasutustingimusi ühepoolselt muuta ning täiendada, sh Veebipoele osutatavad teenused lõpetada või Veebipood sulgeda.

Roseni Majad OÜ soovitab Kasutustingimused aeg-ajalt üle vaadata, et olla kursis hetkel kehtivate tingimustega. Kõik tehingud alluvad nende tegemise hetkel kehtivatele tingimustele, va juhul kui tingimus oli põhjustatud Veebipoe tehnilisest veast.

Vaidluste lahendamine

Kui Ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile epood@kuulsaal.ee või helistada telefonil: 661 6680

Kui Ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on Ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada Ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

Sulge

Kuulsaal

E-pood

Sulge

Logi sisse

Sulge

Ostukorv (0)

Cart is empty Ostukorvis pole ühtegi toodet.